Si shkon Marina me partnerin e Luanës? Ne sapo e zbuluam!

Dy motrat Vjollca, ditët e para të Vitit të Ri vendosën t`I kalojnë në një vend të ngrohtë e të mrekullueshëm si Dubai, ku te pakten Marina eshte shoqeruar nga partneri i saj ( mbetet enigme per momentin prania e Krenarit). Përmes postimeve të tyre në rrjetet sociale, kuptuam sesa shumë po kënaqen atje ( në fakt, nuk kishte sesi ndodhte ndryshe!).

Por ndërsa dy moderatoret duket qartë që janë kënaqur shumë dhe kanë shijuar cdo moment (ditë e natë) në vendin e pasur, një koment i Krenar  Cocajt në njërën nga fotot e Marinës, tingëllon pak ngacmues. “Për pak me thy qafën”, I ka shkruar ai, dhe Marina i kthehet : “Mos ma qaj hallin”, duke e shoqëruar përgjigjen me një emoji të zemëruar.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article