Gwyneth Paltrow nxjerr në shitje qirinj me aromën e vaginës së saj!

 

Po siç e lexuat; aktorja e famshme e Hollywood po shet qirinj që kushtojnë 75 dollarë, të cilët kanë aromën e vaginës së saj. Në fakt gjithçka nisi si një shaka mes saj dhe krijusit të parfumeve Douglas Little.

Dyshja po punonin për të krijur një parfum të ri, dhe qe një moment kur Gwyneth ndjeu se po ndjente erën e organit të saj gjenital, teksa po realizonin miksimet e aromave pçrfundimi doli të jetë një aromë seksi, argëtuese, epshndjellëse dhe dyshja vendosi të krijojnë qiri me atë aromë.

Me sa duket, nuhatja e përgjithshme e vaginës, sipas përshkrimit të faqes, është “një përzierje barishte, bergamot agrumesh. të përzier me trëndafilin e Damask dhe farën ambrette që na vë në mend fantazinë, joshjen dhe një ngrohtësi të sofistikuar”.

Qiriu aktualisht është shitur në kohe rekord, por planet janë duke u bërë për tu rikthyer për të vazhduar me kërkesën jashtëzakonisht të lartë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article