Plas “xingu“; Eni Vasili me të njëjtën veshje si moderatorja italiane!

Eni Vasili ka pasur përherë një pamje mjaft të kuruar. Gazetarja tregohet gjihtmonë mjaft e kujdesshme për pamjen dhe shfaqet me kombinime që tregojnë qartë se edhe në këtë drejtim, ka mjaft shije.

Po sa origjinale është në zgjedhjet e saj? Epo, si për të treguar se e tillë është vërtet, ajo vetë ka postuar në Instagram një foto ku shihet me të njëjtën veshje, e madje dhe me të njëjtin model flokësh me moderatoren e njohur italiane, Barbara d`Urso.

 

View this post on Instagram

 

Si quhet kjo? Xing 😱😄🤣

A post shared by ENI VASILI (@enivasili) on

Për Enin, kjo është thjesht një rastësi. ‘Si quhet kjo? Xing’, ka shkruar ajo në profilin e saj ku ka ndjekëse që jo vetëm e komplimentojnë për pamjen, por edhe i thonë se duket më mirë se d`Urso!

Previous ArticleNext Article