E diela është për familjen; me Zahon për dore, kryeministri Rama fotografohet nga Liqeni Artificial!

Ka lënë pas angazhimet politike e qeveritare dhe këtë të diel kryeministri Edi Rama ja ka dedikuar familjes, ku si zakonisht protagonisti është i vogli i shtëpisë Zaho pesë vjeçar.

Të veshur sport Edi Rama, bashkëshortja Linda dhe vogëlushi Zaho kanë shijuar për disa çaste rrezet e diellit në një bareve në Liqenin Artificial në Tiranë.

Hapur.al ka publikuar një video në të cilën shihet Zaho teksa nuk ja lëshon për asnjë moment dorën babit, që me siguri i ka munguar shumë ditët e javës teksa babi Edi ka qenë në punë.

Previous ArticleNext Article