Nga vera, sapuni e letra higjienike; Angela Merkel bën pazarin duke ruajtur distancën!

Kancelarja gjermane Angela Merkel është fotografuar këtë të premte në një supermarket pranē banesës së saj në Berlin, teksa po bën pazaret e shtëpisë.


65 vjeçarja ka blerë gjithashtu dy ndër produktet më të kërkuara të këtyre ditëve, sapunin dhe letrat higjienike e gjithashtu numri 1 i diplomacisë gjermane i shtoi shportës së saj të pazarit verë dhe ëmbëlsira.


E njohur për thjeshtësinë dhe modestinë, Merkel qëndroi në radhë, duke ruajtur distancën nga blerësit e tjerë dhe më pas pagoi me kartë.

Previous ArticleNext Article