Si dy pika uji! Vetëm 11 vjeç, njihuni me Tuanën, mbesën yll të Agnesa Vuthaj

Të gjithë e njohim modelen dhe ish-miss Agnesa Vuthajn por ama ajo nuk qenka e vetmja bukuroshe në familje.
 

Nuk thotë kot që bukuria është ne gen e këtë më mirë se kushdo e vërteton Tuana Vuthaj, mbesa e Agnesës që sot feston edhe ditëlindjen e saj të 11-të.

Me një ngjashmëri të madhe me hallën e saj, saqë duken si dy pika uji, Tuana dhe Agnesa kanë realizuar shpesh sete fotografike e një të tillë 34-vjeçarja e ka publikuar sot në Instagram.


Me një bukuri të spikatur, Tuana duket se është një pasardhëse e denjë e bukurisë së një prej miss-eve më të bukura shqiptare.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article