Dorëzohet Ledri Vula; na prezanton për herë të parë me të dashurën!

Ndonëse një prej djemve më të lakmuar në showbiz-in shqiptar, Ledri Vulaj nuk para ka dëshirë të flasë për jetën private.

Megjithatë mediat online kanë qenë gjithmonë aty, për të zbuluar gjithçka që Ledri fsheh.

Ashtu sikurse ështu zbuluar se prej disa vitesh, këngëtari i njohur po jeton një histori të bukur dashurie me Sara Hoxhën, vajzën bukuroshe nga Tirana.

Ndonëse dyshja janë ‘zbuluar’ që herë pas here kanë bërë pushime romantike nē destinacione të ndryshme, Sara dhe Ledri kanë preferuar të mos publikojnë asnjëherë foto së bashku në rrjete sociale.

Deri sot…


Pak minuta mē parë, si asnjëherë ka qenë Ledri ai që ka thyer akullin duke postuar një foto me partneren e tij në rrjetin social instagram. Sigurisht fansat u çmendën, e ndoshta shumë prej tyre u mërzitën sepse tashmë zyrtarisht Ledri nuk është më në treg!

Epo urojmë të vijë ndonjë ulje në gjunjë pas kësaj (nêse ende s’e kanë bërë).

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article