Dua Lipa ndryshoi ngjyrën e flokëve dhe ish-i i Rita Orës, shpërtheu në komente!

As bjonde, e as brune: karantina e ka nxitur Dua Lipën të eksperimentojë edhe më fort me flokët sesa deri tani, duke provuar një ngjyrë të kuqe të fortë.

 

View this post on Instagram

 

💔 https://dualipa.co/breakmyheart 💔

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

 

View this post on Instagram

 

🍓🍓🍓🍓

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Fansat në Instagram nxituan të përgëzonin për ndryshimin, i cili duket shumicës i ka pëlqyer!

Në mesin e atyre që nxituan të bënin like, ishte dhe ish i dashuri i Rita Orës. Andrew Watt i ka dërguar disa komente me emoji në formë ylli. Rita dhe Andrew u ndanë vitin e kaluar, ndërkohë dihet që ajo nuk ka një marrëdhënie shumë të mirë me Duan!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article