Jennifer Lopez nuk resht së befasuari: një yll në foton e fundit!

Është gjithmonë aq e kuruar, sa duket gati e vështirë që të tërheqë sërish kaq shumë vëmendjen me pamjen e saj ( përvecse atëherë kur është fare pa make up)!

Por Jennifer Lopez “ e bëri përsëri”: i bëri të gjithë të flisnin për të nga një foto e vetme e postuar në Instagram! Aktorja dhe këngëtarja ka ndryshuar look, e duket aq e freskët me flokët kacurrela e baluke, një pamje ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim deri tani.

 

View this post on Instagram

 

It’s a good week to have a good week. #MondayMotivation 🤍

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Fansat e kanë komplimentuar pa hezitim, duke thënë gjithashtu se vitet, përfundimisht, duket sikur nuk kalojnë për të!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article