Kur është “Versace”: Elizabeth Hurley vesh fustanin e përpara 21 viteve, dhe duket po aq yll!

E quajnë “ ylli që nuk është plakur” asnjë ditë. Në moshën 54 vjecare, Elizabeth Hurley duket sikur koha nuk kalon fare për të. Aktorja e bukur e dëshmoi këtë qartë edhe me foton e fundit, ku ka ricikluar një fustan sensual rozë me shkëlqim nga Versace, të cilin e kishte veshur pëtr të fundit herë në publik në vitin 1999.

Në këtë mënyrë, ajo iu përgjigj provokimit për të marrë pjesë në projektin #TurnUpNotIn, të nisur nga Harper’s Bazaar, I cili I kërkonte VIP-ave foto me veshjet “më të fuqishme” të garderobës në kohë karantine. “ Kam një milionë kujtime të bukura dhe e kujoj mirë se cfarë kam veshur në secilën prej tyre. Këtë fustan, që mban firmën e Atelier Versace, e kam mbajtur përpara 21 vjetësh kur mora pjesë në cmimet CFDA. Asokohe isha me Hugh Grant dhe ia kalonim shumë mirë. Ende duket perfekt”, shkruan ajo.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article