Arilena Ara nuk “fshihet më”, prezanton të dashurin!

Ishte përfolur gjatë që është në një lidhje, por Arilena Ara ka preferuar që ta mbajë atë jashtë vëmendjesn mediatike. Tani me sa duket, këngëtarja “ nuk fshihet më”. Postimet në rrjetet sociale e kanë “ vulosur” lidhjen e saj me menaxherin Popi Kola, e madje këngëtarja 20 vjecare, edhe periudhën e karantinës e kaloi me të dashurin e saj.

Sipas Gazetës panorama, miq dhe të afërm të ciftit pohuan se ata e kanë zyrtarizuar lidhjen, duke u prezantuar edhe te familjet e tyre tashmë si partnerë, e jo thjesht si bashkëpunëtorë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article