Një nga Zonjat e Para me shumë shije: Cfarë veshi Brigitte Macron pas daljes nga karantina!

Bashkëshortja e presidentit francez, Emmanuel Macron, Brigitte e ka treguar tashmë se ka shumë shije në veshjen e saj, ndaj nuk ishte cudi që kureshtja qe e madhe per te pare se me cfarë kishte zgjedhur të shfaqej në publik në daljen e parë pas karantinës! Zonja e Parë e Francës priti në fakt një jave pas zbutjes së masave të izolimit që të dilte dhe ajo. Vizitën e parë e bëri në spitalin   Montfermeil në Seine-Saint-Denis. Brigitte ishte veshur me të zeza, me një palë xhinse të puthitura pas trupit që e tregonin mjaft të hollë, dhe një xhaketë elegante , ndërsa maskën nuk e hoqi për asnjë cast!

Që nga xhaketat me kopsa të mëdha e deri tek atletet, Brigitte është shndërruar në një ikonë stili e ka tërhequr plot admirues!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article