Olta Gixhari nxjerr foton e parë me barkun e rrumbullakosur!

Olta Gixhari javën e kaluar  bëri të ditur se është në pritje të fëmijës së saj të parë, dhe me atë rast, postoi për të parën herë dhe një foto me partnerin ( që sërish nuk ishte dhe aq e plotë). Tani ka nxjerrë foton e saj të parë me barkun e rrumbullakosur ( shumë gjëra të para këto ditë për Oltën), ndërsa ka dhe një sfidë për ndjekësit  e vet. “Kush mund ta gjej në cilin muaj të shtatzënisë jam?”, pyet aktorja, dhe sigurisht, ngacmimi ishte i madh!

 

View this post on Instagram

 

Kush mund ta gjej ne cilin muaj te shtatzanise jam ? 🤗

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

Komentet vërshuan e I marrin muajt me radhë: tre, katër e gjysëm, pesë, shtatë! Soni Malaj ishte tek pesa! Juve si mendoni?

 

View this post on Instagram

 

💚ju deshiroj karantine sa me te qete, e plote dashuri 💚

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

 

 

View this post on Instagram

 

Mom and Dad ❤️❤️❤️

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article