Ka një mënyrë te re sesi t`i vishni bikinit këtë verë, dhe na e treguan VIP-at!

Në fillim pamë Bella Hadid të shfaqej me një palë rrobebanjo të gjelbra, aq të vogla sa nuk ia mbulonin mirë pjesën e gjoksit. Bellës i pëlqen afishimi, ndaj thamë se me këtë veprim, nuk kishte dalë nga natyra e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on

Por më tej, Rita Ora pozoi me bikini të ngjashme.

 

View this post on Instagram

 

Me: hey what you reading? You: ffs

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

E me radhë Emily Ratajkowski, Elizabeth Hurley që vazhdon të mahnisë me format pavarësisht se është 54 vjec, modelja Angie Varona, e lista vazhdon e zgjatet. Ideja është që të ekspozohet pjesa e poshtme e gjoksit. Si ju duket si trend? Do ta provonit?

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article