Xhemi na befasoi, ka 7 vjet që nuk e feston ditëlindjen dhe arsyeja është cudi më vete!

“Dua të të bëj të lumtur” kete radhe solli mes të ftuarish të tjerë edhe 13 vjecaren Kaltra që kishte ditëlindjen, dhe donte ta bënte atë sa më të vecantë! Surpriza që i kishte përgatitur stafi i emisionit ishte një lidhje me dy idhujt e saj, Xhemi Shehu. Xhemi bëri aty një pohim që i befasoi të gjithë.

Ajo tha se ka 7 vjet që nuk e feston ditëlindjen dhe arsyeja ishte mjaft e cuditëshme.

“Ti Arbana e di që unë kam 7 vjet që nuk e festoj ditëlindjen, jo se nuk dua por nuk mundem…sa vjen ai momenti që duhet të bëj listën me të ftuarit, aty anullohet dhe ditëlindja ime”, tha Xhemi. Drejtuesja e programit, Arbana Osmani, që edhe dhe shoqe e saj zbuloi me të qeshur se të ftuarit e Xhemit nuk flasin fare me njëri tjetrin, dhe normalisht, krijohet një situatë ngërci të cilën ajo duket, tani kërkon ta shmangë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article