Nuk janë të brendshme, por fustane! Ky është trendi i ri që sugjerojnë stilistët!

Të veshësh fustanin e gjumit dhe të dalësh në rrugë, në një moment tjetër mund të quhej çmenduri, por këtë sezon jo; madje fustanet të brendshme janë sugjerimi i fundit i stilistëve.


Konfirmimi i fundit që rrobat e frymëzuara nga të brendshme femrash tani janë një ‘must’ u pa në Golden Globe 2020, ku Gwyneth Paltrow sportivizoi një fustan të mrekullueshëm Fendi, mëndafshi me ngjyrë karameli dhe të zbukuruar me fruda.

Dashuria e yjeve për këtë trend i dha udhë veshjes që do i bëjë vajzat më joshêse, seksi dhe sensuale se kurrë këtë verë.


Nëse ende nuk e keni të qartë se çfarë janë fustanet-të brendshme, më poshtë gjeni disa modele.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article