Mal apo det, ku kanë zgjedhur të pushojnë VIP-at shqiptarë këtë të shtunë!

Temperaturat e larta të kësaj fundjave kanë frymëzuar këdo për të dalë nga rutina e javës me impenjime pune.

Në ditët e sotme nuk është aspak e vështirë për të mësuar destinacionet e VIP-ave këtë të shtunë qershori dhe më poshtë ju sjellim disa prej emrave të njohur të showbiz-it e ekranit qē kanë zgjedhur detin apo malin.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article