Ngjyrat e 2020-tës, si mbahet floku këtë sezon!

Trendet e flokut këtë vit, janë ato të natyrales. Cdo sezon sjell dicka të re, sidomos ai i ngrohtë, kur prirja është të celet ngjyra e flokut. Për ato që duan të ndryshojnë ngjyrën këtë verë, parukierët e VIP-ave kanë folur me Bustle, dhe ka një risi: tendenca këtë radhë, qenkan nuancat e mbyllura!

Edhe tek floku i celët, rrënja duhet lënë më e errët.

Mos lyeni të gjithë flokun, bëni vetëm fije, thonë “ ata të fushës”.

Më shumë sesa ngjyra bjonde e celët, është në moshë ajo bjonde e errët.

Balajazhi nuk ka dalë nga moda, kështu që me të jeni OK.

Duhet theksuar se janë shumë “in” nuancat e ngrohta.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article