Ndjekësja sulmon Almedën për operacionet plastike: “ Allahu i shfarostë njerëzit si puna jote”!!

Almeda Abazi është gjendur në një situatë aspak tgë këndshme. Ish Miss-it i ka mbërritur ne Instagram një mesazh ofendues nga një ndjekëse, që thotë se e gjithë mirëqënia e saj  I detyrohet vetëm të shoqit e ajo vetë s`ka asnjë meritë, ndërsa sthon se pamjen ia detyron operacioneve plastike.

“Unë nuk e di ku dreqin i ke pëlqyer atij burrit tënd me këtë fytyrë të deformuar nga plastika. Si mi i shëmtuar.Gjithë pordhë je, aman se sa keni jetuar këtu në Shqipëri bukë e groshë për natë dhe tani po të mban burri mbi supe me lekët e veta. Përfituese e mutit. Lajkatare e neveristhme. Si nuk të vjen turp. Allahu i shfarostë njerëzit si puna jote,”– shkroi ndjekësja.

Almeda nuk e la pa përgjigje. Ohhh dua të shtoj një detaj. Unë akoma vdes për bukë me groshë … Por kur e shoqëron me një qepë të thatë,” tha ajo. Aktorja është martuar me aktorin turk Tolgahan dhe janë prindër të një djali.

 

 

View this post on Instagram

 

Ellerinize saglik 😍♥️ @themostkuafor @ilhankaymak @erolcankvrcksaclii

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article