Ditë shëtitjesh, ja dhe Klea me Elgitin!!

Paska qenë ditë shëtitjesh kjo e sotmja, dhe Klea Huta me Elgit Dodën nuk e lanë “t`u shkonte dëm”! Cifti simpatik ka nxjerrë bebushin në ajër të pastër, dhe dukeshin kaq bukur që të tre! “Me shpirtin plot e mirënjohjen në Zot”, ka shkruar Klea në krah të fotos së postuar në profilin e saj në Instagram.

Komentet e ndjekësve që uronin dyshen për djalin dhe shprehnin admirim për ta, nuk munguan! Djali ityre, Krid erdhi në jetë në 5 qershor, duke e plotësuar kështu në mënyrën më të mirë të mundshme këtë familje të bukur! “E pac jeten te gjate e te lumtur o Bir. Sot e tutje ne jetojme per ty, Zot faleminderit! Por mbi te gjitha faleminderit ty, elgitdoda dashuria e jetes time, shoku im i jetes, e ardhmja ime, familja ime. Te dua sa s`ta them me dot me fjale. Faleminderit qe ekziston”, pat shkruar ajo atëherë.

 

View this post on Instagram

 

TE DASHUROJME KRID! 04/06/2020 —————————————————————————————— Dua te bej nje falenderim special per @international_turkish_hospital tek te cilet kam ndjekur gjithe shtatzenine dhe ku jam ndjere si ne shtepine time dhe keto jane fjale zemre sepse @arjana.sina ti me bere te ndihem keshtu dhe te jam mirenjohese e falenderuese deri ne fund per gjithcka ke bere per mua. Ishe pikerisht ti qe me drejtove tek @spitalihygeiatirane per lindjen natyrale qe une kisha deshire duke me thene qe vetem aty duhet te lindja natyralisht. Si perfundim une linda sic doja vete, ne menyre natyrale me epidural dhe eshte eksperienca me e bukur e jetes time. Linda me Dr. Helidon Klosin dhe Mami Shpresen te cilet kane bere nje pune te mrekullueshme, te persosur, duke u kujdesur deri ne momentin e fundit me nje perkushtim te jashtezakonshem. Nuk kam fjale per trajtimin dhe kujdesin qe kane treguar. Mirenjohese pafund te gjitheve qe me keni qendruar prane, miqve te mi me te ngushte, njerezve te afert, familja ime dhe kedo qe eshte interesuar gjate gjithe kesaj periudhe. Faleminderit @gelosia_jewelry qe e gdhende emrin e djalit tone ne ar 🧿 E pac jeten te gjate e te lumtur o Bir. Sot e tutje ne jetojme per ty 🙏🏻 zot faleminderit Por mbi te gjitha faleminderit ty @elgitdoda dashuria e jetes time, shoku im i jetes, e ardhmja ime, familja ime. Te dua sa sta them me dot me fjale. Faleminderit qe ekziston.

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article