Vajzat e Sylvester Stallone, “yjet “ e reja të Hollivudit! Sa të bukura janë bërë tani që janë rritur!

Sylvester Stallone ka pesë fëmijë, përfshirë tre vajza me bashkëshorten aktuale, Jennifer Flavin. Sophia Rose, Sistine dhe Scarlet Rose janë rritur e janë bërë tre zonjusha magjepsëse, të cilat kanë arritur të shkëputen nga imazhi i të atit dhe të ndërtojnë një të ardhme professionale për llogari të tyre.

Pothuajse 25 vjec, Sophia Rose ka mbi 1,3 milionë ndjekës ne Instagram dhe është e përfshirë në disa projekte të lidhura me industrinë e produkteve kozmetike. Është e apasionuar pas letërisë dhe përpara dy vitesh përfundoi studimet në Universitetin e Kalifornisë. Sistine Stallone është 22 vjec dhe modele; duket se do të ecë në gjurmët e së ëmës, por vazhdon ndërkohë edhe studimet e larta.Scarlet Rose është ende në gjimnaz, por edhe ajo gëzon një fizik prek modeleje dhe duket se po ndjek të njëjtën linjë me motrat.

 

easy dinner ideas
Previous Article