Erion Veliaj infektohet me koronavirus!

Nëpërmjet një postimi nē instagram, Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj ka bërë me dije se pasi ju nënshtrua tamponit, ai ka rezultuat pozitiv me Covid-19.


Veliaj tregon se gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe fatmirësisht familjarët po ashtu janë mirë, ndonëse nuk bën me dije nëse ka rezultuar pozitiv ndonjë person tjetër nga familja Veliaj.

Kryebashkiaku do të karantinohet në shtëpinë e tij për të paktēn 2 javët e ardhshme, dhe siç ai shkruan në status do të vijojë punën nga shtēpia.

 

easy dinner ideas
Previous Article