Fustani blu i Victoria Beckham që i la pa mend të gjithë!

Victoria Beckham e tregoi dhe një herë sesi mund të dukesh “shik”, pa ndonjë mundim të madh. 46 vjecarja postoi në instagram një foto të sajën me një fustan të krijuar nga ajo vetë. I gjatë e i derdhur pas trupit, me një ngjyrë të bukur blu, ai i bëri të gjithë të flisnin për të.

Victoria e kishte kombinuar me një palë këpucë të gjelbra, që shkonin shumë me veshjen! Flokët i kishte krehur me pak onde në fund, e për aksesorë, ka përdorur vetëm një palë vëthë të vegjel mjaft delikatë! Duket kaq thjeshtë dhe kaq bukur, sa s`ka!

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article