Pesë ide fantastike vjeshte për t`u veshur bukur në 2 minuta!

Ka momente kur na duhen shumë disa ide të reja për t`u kombinuar shpejt, sepse koha nuk premton për t`u menduar gjatë përpara dollapit të rrobave. Tani e dinë të gjithë: një palë xhinse e një pulovër sipër zgjidhin cdo problem!

Bella Hadid na e tregoi sërish së fundi rrugëve të Nju Jorkut, me një veshje të lirshme por që evidentonte ndjeshëm siluetën.

Fustani i shkurtër me cizme ju nxjerr nga situata, ndërsa një “detyrim” i sezonit është dhe fustani i gjatë me lule

Pantallona me pardesy si Katie Holmes; thjesht e bukur

 

Kombinimi monokolor mbetet tejet i preferuar

Bluze të gjerë e pantallona sport si Kendall Jenner, praktike, e rehatshme, e këndshme

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article