Sekreti u zbulua! Ja kush është sportisti që i ka rrëmbyer zemrën Fjoralba Ponarit!

E dinim prej kohësh që Fjoralba Ponari është në një lidhje, por ndonëse ishte kujdesur ta tregonte një gjë të tillë përmes postimeve në rrjetet sociale, moderatorja nuk e kishte zbuluar identitetin e partnerit të saj.

Megjithate, “Newsbomb.al” ka arritur të zbulojë se ai është një sportist i talentuar I xhudos, dhe tashmë, misteri mori fund. Duhet ta themi se bashkë janë vërtet një cift mjaft simpatik!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article