Blogerja shqiptare rrëfen Covidin: Katër ditë dhimbje të tmerrshme koke përpara se ..

Eksperiencën e saj me Covid 19, blogerja shqiptare Ina Pojani e rrëfeu tek  “Rudina”, në Tv Klan. Temperatura nuk ishte shënja e parë për të. Në fillim, kishte pasur një dhimbje shumë të fortë koke, një dhimbje jo e zakonshme e cila e kishte bërë të dyshonte.

 

View this post on Instagram

 

I do cook and i do clean but that is not how i got this ring ☺️

A post shared by Ina Pojani © (@inapojani) on

“Nuk e kam të qartë ku e kam marrë apo kur e kam marrë. Nuk ke nga e kupton, ajo të vjen pas 3-4 ditësh e ti mund të kesh takuar shumë njerëz. Por gjithsesi, edhe pjesëtarë të shoqërisë sime e kanë marrë në të njëjtën kohë, ishim të gjithë në të njëjtën fazë. Në fillim mua më ka filluar një dhimbje shumë e fortë koke. Atë ditë më duhet të shkoja në Elbasan dhe takoj babin, ai më thotë ‘hajde të të puth pak’ dhe nuk pranova, sepse kisha shumë dhimbje koke dhe mendova se mos më ka zënë gjë. Pas 4 ditësh që kisha dhimbje shumë të forta koke, pata temperaturë. Temperaturë kam patur për rreth 6 ditë 37.8. Antibiotikë nuk mora”, ka rrëfyer ajo.

easy dinner ideas
Previous Article