Njëra me të zeza, tjetra me të bardha, Lori dhe Luana të dyja super elegante në fotot që ndanë së bashku!

Me këto surprizat për “Shiko kush Luan”, Luana Vjollca na bëri vërtet kuriozë. “Çfarë po përgatisin Luana Vjollca dhe Lori Hoxha për “Shiko kush luan”? Nuk keni parë gjë akoma, mund t’ju themi vetëm që do qeshni pafund! 26 SHTATOR,” shkruhet në Instagramin zyrtar të emisionit ku është postuar dhe një video e moderatores me Lori Hoxhën. Që kur mësuam se Lori do të ishte në puntatën e parë, s`po na zë vendi derisa të shohim se c`po “gatuajnë”. Por ndërkohë, nuk kishim sesi të mos admironim veshjen e tyre elegante, Lori krejt me të zeza dhe Luana me të bardha.

 

View this post on Instagram

 

Repost from @luanavjollca SI ASNJEHERË MË PARË… @shikokushluan @topchannelalbania @lorihoxha e ke djeg! 💜

A post shared by Shiko kush LUAN (@shikokushluan) on

Tani duam të shohim c`do të veshin të shtunën në orën 21:00, kur nis sezoni i ri i “Shiko kush luan”.

.

easy dinner ideas
Previous Article