Shtatzënë dhe seksi; 10 veshjet ‘cool’ të Sara Hoxhës gjatë pritjes së ëmbël!

Që prej momentit kur Ledri Vula bëri publik emrin e vajzës që i ka vjedhur zemrën, kjo e fundit është kthyer në një prej personazhet më të komentuar të momentit.

Sara Hoxha, bukuroshja që po shijon ditët e pritjes së ëmbël sëbashku me partnerin e saj në Kosovë, në vetëm pak kohë ka zgjuar kërshëri të madhe tek publiku, të cilët janë gjithmonë aty në instagramin e saj për të parë se si është përditshmëria dhe çfarë ka foto ka postuar mami në pritje.

Ndryshe nga pjesa më e madhe e vajzave shtatzënë, Sara ka zgjedhur që garderoba e shtatzënisë së saj të jetë me veshje seksi, duke mos fshehur aspak format dhe barkun e rrumbullakosur.

Nëse jeni në pritje të ëmbël dhe do t’ju pëlqente që të eksperimentonit me paraqitjet gjatë ditëve  ku përmasat trupore ndryshojnë çdo mëngjes, ne kemi zgjedhur nga instagrami i Sara Hoxha, 10 ide veshjesh se si një grua mund të jetë ‘stylish’, moderne, trend, e pse jo edhe seksi gjatë shtatzënisë.

 

easy dinner ideas
Previous Article