Ashley Graham- modelja e mbushur në pasarelë, por është një nënë e vërtetë!

Java e modës milaneze risjell në pasarelë dhe modelen, Ashley Graham. Modelja ka sfiluar për shtëpinë e modës Fendi.

Por shkëlqimin më të madh Ashley nuk e ka patur në paraselë, po prapa saj. Ashley është bërë nënë në 18 janar të këtij viti, por ende nuk është shkëputur nga djali i saj Isacc, nga ushqyrja me gji. Ndërsa përgatitej të dilte në pasarelë, Ashley është fotografuar tek përdorte aparaturën për terheqën e qumeshtit të gjirit. A ka gjë më të bukur sesa mëmësia!

Previous ArticleNext Article