Në ditët e fundit të shtatzënisë; Arbana Osmani fotografohet dorë për dore me Eduartin!

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj vetëm pak ditë i ndajnë nga takimi më i rëndësishëm i jetës së tyre, teksa dyshja janë në pritje të një bebushi që pritet të vijë në jetë këto ditë.

 

View this post on Instagram

 

Mirëmengjes nga unë dhe nga një random bubi i ngjitur😊

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Moderatorja e njohur ka ndarë herë pas here foto e video gjatë muajve të pritjes së ëmbël, por përgjithësisht është kujdesur që të mos e ekspozojë barkun e rrumbullakosur.

Ndaj një foto e shkrepur nga ‘Iconstyle’ ku Arbana dhe Eduarti janë kapur gjatë përditshmërisë së tyre rrëmbeu vëmendjen tonë. Të kapur për dorë dhe të shpërqendruar në bisedën e tyre, në këtë foto patëm mundësi si rrallëherë të shohim barkun e rrumbullakosur të mamit në pritje.

 

View this post on Instagram

 

Shume e lumtur per ty❤️ @eduartgrishaj #gjyshjashortfilm

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Bebushi që pritet t’i bashkohet familjes këtë vjeshtë do të jetë fëmija i dytë për Arbana Osmanin, pas djalit Jon që ka nga martesa me ish-bashkëshortin dhe fëmija i parë për regjisorin Eduart Grishaj.

 

View this post on Instagram

 

Morning cuddles ❤️

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Previous ArticleNext Article