Elia Zaharia, fotoja e parë pas lindjes së vajzës!

Disa ditë më parë u bënë prindër për të parën herë, dhe princ Leka e bashkëshortja e tij, aktorja Elia Zaharia nuk mund të ishin më të lumtur se kaq.

Vogëlushja e tyre, e pagëzuar me emrin e gjyshes së princit, Geraldinë erdhi në jetë përpara pesë ditësh. Top Channel ka siguruar fotot e para të ciftit që prej lindjes së vajzës, ku të dy shfaqen mjaft të relaksuar e të qeshur. Ata kanë pozuar së bashku me infermieren qe mbajti vogëlushen e tyre.

Previous ArticleNext Article