Elita Rudi, thjesht nuk ishte rehat me look-un e saj të ri!

Edhe pse ishim mësuar ta shihnim gjithmonë me flokë të errët – ngjyra e saj natyrale-, Elita Rudi vendosi të eksperimentonte me fijet.

Moderatorja i celi mjaft flokët, dhe duhet ta pranojmë dukej sërish shumë bukur ( me sa duket është nga ata njerëz fatlumë që i shkon cdo gjë).

Por vetë ajo nuk ndihej rehat, dhe këtë e dëshmon qartë fakti që nuk vonoi shumë për t`iu rikthyer pamjes së vet të mëparshme. “Kë e mori malli për Elin e vjetër”, ka shkruar Elita ne krah te fotos qe e tregon serish brune, dhe komplimentet nuk kanë munguar!

easy dinner ideas
Previous Article