Sex and the City: 8 momente ikonike mode për tu rikujtuar

Gati për t’u kthyer në Manhattan me mikeshat tuaja më të mira? E pabesueshme por e vërtetë. Do të ndodhë përsëri. Mbyllja e shumëpritur dhe aspak e dukshme e Sex and the City është më në fund një realitet.Për kënaqësinë e miliona fansave të shqetësuar, Carrie Bradshaw, Miranda Hobbes dhe Charlotte York (fatkeqësisht mungon, Samantha Jones) do të na kthejnë në vendet e tyre të preferuara për të na treguar në lidhje me “udhëtimin nga realiteti i ndërlikuar i jetës dhe miqësisë në të 50-at e tyre”, siç thuhet në deklaratën zyrtare të HBO.Kapitulli i ri – prej dhjetë episodeve, secili me kohëzgjatje prej gjysmë ore – do të titullohet “And Just Like That” dhe do të prodhohet nga aktoret kryesore, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon dhe Kristin Davis. Ka shumë kuriozitete që kalojnë në mendjen tonë dhe xhirimet do të fillojnë vetëm në pranverë.Çfarë do të ndodhë me të preferuarat tona? Por mbi të gjitha, çfarë do të veshin ato? Dhe sa do të ndikohet nga moda e së ardhmes? Ndërsa prisni të zbuloni, këtu janë momentet e modës për të kujtuar nga gjashtë seritë e para të Sex and the City. Sepse, le ta pranojmë, falë aftësive të stilistes Patricia Field, përpara disa veshjeve që mbaheshin nga protagonistet, ne ishim pa frymë.

Shikoni galerinë dhe zbuloni 8 pamjet ikonike të modës për të kujtuar nga seritë televizive Sex and the City.

Fustani i shkurtër elastik me syze Ray-Ban

Palltona me pellush

Fustani midi super minimal
Stili parisien

Veshja me tyl e përshtatshme për episodin e fundit

Fustani më i vecantë nga Versace Atelier


Kombinimi me pantallona dhe xhaketë me viza

Fustani i gjumit në qytet
easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article