20.5 C
Tirana
E enjte, 8 Qershor, 2023
spot_imgspot_img

A është kjo 50 vjecarja më e bukur në Angli?

Amanda Holden, sot 50 vjec, është shembulli i qartë i faktit se kalimi  I viteve mund të sfidohet falë një regjimi të kujdesshëm ushqimor dhe stërvitjes së rregullt. Moderatorja britanike postoi disa foto të fundit ku shihet me bikini në bardha dhe të gjithë ishin të një mendjeje: se ajo duket perfekt! Prezantuesja e “The Heart FM” ka treguar fizikun e saj që ngjason me atë të një vajze të re ( ndoshta dhe më mirë). Amanda sakaq pretendon se nuk ka bërë ndërhyrje plastike, por këtë nuk e dimë me siguri!

 

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit