Kledi Kadiu bëhet baba për herë të dytë

Familja e Kledi Kadiu kanë mirëpritur në jetën e tyre pjesëtarin më të ri. Balerini shqiptar është bërë baba për herë të dyte këtë të diel (29 gusht) dhe lajmin e bukur balerini e ka ndarë me ndjekësit e tij në instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kledi Kadiu (@kledi)

Balerini i njohur shqiptar dhe partnerja e tij, Charlotte Lazzari kanë sjellë në jetë një djalë të cilin e  kanë pagëzuar me emrin Gabriel.

Çifti i njohur janë edhe prindër të një vajze 5 vjeçare që quhet Lea.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article