Xhemi na cuditi me modelin e ri të flokëve!

Xhemi Shehun përgjithësisht e kemi parë të qëndrojë në pothuajse një model dhe ngjyrë flokësh prej shumë vitesh tashmë. Megjithatë, moderatorja që për momentin ka vendosur të tërhiqet nga ekrani, i ka befasuar ndjekësit me look-un e ri, dhe mjaft të këndshëm, me të cilin u shfaq së fundi. Ajo ka postuar një foto në Instagram me flokët kacurrela, dhe të gjithë e pëlqyen!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article