Modelja pozon nudo bashkë me vajzën 7 muajshe, interneti shpërthen!

Është kritikuar ashpër nga ndjekësit modelja e Victoria`s Secret, Elsa Hoks e cila postoi disa foto nudo bashkë me vajzën 7 muajshe.”Më lejo të të tregoj për qytetin ku u dashurova me babain tënd!”, ka shkruar ajo në krah të postimit që nuk pati efektin e dëshiruar. Shumë komentues e kritikuan 32 vjecaren, duke i kërkuar të ketë respekt për të bijën. “A të dukët ide e mirë të postosh fëmijën lakuriq me gjithë këta lloj njerëzish që qarkullojnë nëpër internet?”, pyeste një prej tyre. Edhe disa të tjerë hidhnin idenë se në rrjet ka pedofilë. “A mund ta imagjinosh se si do ju duket atyre kjo foto? Sigurisht që është foshnja jote dhe bën ç’të duash, por unë nuk do e postoja kurrë këtë fotografi!”, “E kuptoj idenë tënde, por jetojmë në një botë të sëmurë”, ishin disa nga komentet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa)

Previous ArticleNext Article