FOTO/ Martohet vajza e madhe e Jimmy Kimmel

Katie Kimmel, vajza e madhe e yllit të “Jimmy Kimmel Live”, u martua me Will Logsdon këtë të shtunën. Katie, e rrethuar nga lule shumëngjyrëshe, festoi pranë familjarëve dhe miqve më të ngushtë. Ajo kishte veshur një fustan të bardhë me harqe përgjatë dekoltesë ndërsa Logsdon zgjodhi një kostum më tradicional të zi.

Kimmel foli për ceremoninë e Katie në “The Ellen DeGeneres Shoë” në fillim të kësaj jave, ku ndër të tjera tha, “Ajo mbushi 30 vjeçe dy javë më parë, dhe është e çuditshme të kesh një vajzë 30-vjeçare. Ajo do të martohet këtë fundjavë, dhe në fakt është diçka e madhe”.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article