“Pa vetulla” dhe me stil tjetër, Rita Ora shfaqet ndryshe në revistën “Vogue”!

Me vetulla të zverdhura e veshje të cuditëshme, Rita Ora shfaqi një stilt ë vecantë në fotot e publikuara nga revista “Vogue”. Duket sikur këngëtarja kosovare është fokusuar më shumë tani në një drejtim të ri: atë më tepër e shohim nëpër revista e faqe revistash rozë, sesa në skenë. Vitin 2021 megjithatë e nisi me një aventurë në Australi, ku ishte juri e Voice of Australia. Tani ka treguar aftësitë e saj para kamerës edhe si një stiliste, ku shfaqi një stil ndryshe, ndërsa sqaroi se fotosesioni ishte realizuar posacërisht për “Vogue”.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article