Kate Middleton, “e para e klasës” me kombinimin e fundit!

Kate Middleton shkëlqeu me kombinimin e fundit: Dukesha e Kembrixhit vizitoi Universitetin College London dhe për këtë rast, duhej një veshje disi më serioze. Megjithatë, ajo arriti të shfaqej elegante, pa e zbehur aspak rëndesën e eventit. Kate kidhte veshur një fustan me kuadrate gri, të gjatë deri poshtë gjurit e me pala në pjesën nga poshtme dhe rrip në mes, i cili ishte me të njejtat ngjyra, ndërsa look-un e saj, që u pëlqye mjaft nga ndjekësit, e kishte plotësuar hijshëm me këpucë ngjyrë gri me shkëlqim.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article