Donaldi flet për herë të parë për Bora Zemanin dhe Semin!

I pyetur për marrëdhënien e tij me Bora Zemanin dhe raportin e shumëpërfolur këto ditë me Semi Jaupaj, Donald Veshaj dha më në fund disa përgjigje. Ai u shpreh se nuk e ka problem lidhjen me një grua me fëmijë, ndërkohë që Bora ka një djalë, Arborin nga raporti me Vin Velin.

“Jo, asnjëherë. Ata duan që unë të jem i lumtur dhe kur unë jam i lumtur, ata janë të lumtur”, tha Donaldi, që tregoi më tej se të dy kishin qenë xhelozë. “U bënë të gjitha gjërat bashkë. Unë të thashë që dy gjela në shtëpi…” u shpreh ai. Ndërsa pyetjes nëse ekziston ndonjë mundësi që të rikthehen bashkë, iu përgjigj: Nuk ta them dot pra. Mbaroi intervista”! Sa për lidhjen me Semin, shoqe e ngushtë e Borës, të dy theksuan se marrëdhënia mes tyre nuk ka asnjë lidhje me romancën.

 

Previous ArticleNext Article