Kate Middleton tregon dietën që e mban në formë!

Pavarësisht se ka sjellë në jetë tre fëmijë, Kate Middleton ka një fizik të admirueshëm dhe arrin të kthehet shumë shpejt në formë pas peshës së shtatzanisë. Si i ben Dukesha që duket kaq mirë? Sekreti është se Kate, për të humbur kilogramët e tepërt përdor dietën Dukan që është e pasur me proteina dhe yndyrëra të mira, por pa karbohidrate. Ajo po kështu përpiqet të shmangë produktet e bulmetit dhe përdor qumështin e bajames. Preferon shumë smoothie-t dhe e mbush dietën e saj të përditëshme me fruta, normale apo të thata, dhe antoksidantë, apo sallata të ndryshme.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article