Semi pëlqen Donaldin? Reagon për herë të parë Bora Zemani!

Ajo që po ndodh mes aktorit Donald Veshaj dhe këngëtares Semi Jaupaj në Bog Brother VIP ( nëse vërtet po ndodh dicka”, ka tërhequr vëmendjen e mediave rozë e ndjekësve, ndërsa është e madhe kërshëria e tyre edhe mbi reagimin e Bora Zemanit ndaj kësaj situate. Moderatorja s`ka shumë që i dha fund lidhjes me Donaldin, dhe së fundi, ka reaguar me një status të gjatë ndaj komenteve se mes aktorit dhe shoqes së saj, ka dicka më shumë sesa thjesht miqësi.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article