Kate Middleton, shkëlqen me vëthët vetëm 13 dollarë! 

Britanikët  e adhurojnë, dhe duket kanë cdo arsye për ta bërë këtë! Kate Middleton është përkufizimi i thjeshtësisë, shijes dhe elegancës. Dukesha e Kembrixhit befason në cdo dalje publike me kombinimet e saj, të cilat përfshijnë veshje dhe aksesorë edhe të shtrenjta, por edhe mjaft të lira.

Shumë herë, bashkëshortja e princit William i ka zëvendësuar diamantet dhe perlat me bizhu që vlejnë shumë pak. Një gjë e tillë, ndodhi edhe këtë radhë.

Një javë pas ditëlindjes, Kate vizitoi Muzeun Foundling, të Londrës, dhe padyshim, nuk kishte sesi mos merrte vëmendje veshja e saj.

Dukesha mbante një gold të zi, pantallona blu të errë, një pallto blu të celët dhe një palë vëthë që kushtonin veëm 2.10 paundë. Shumë shpejt pas kësaj, ato lloj vëthësh u shitën menjëherë në faqet online.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article