KreuCelebrity

Dr. Flori do të festonte sot 45-vjetorin e lindjes! (Vajza e tij dhe Landi postime për të)

Dr. Flori do të festonte sot 45-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë, si çdo vit, një ndër miqtë e tij më të mirë Landi Hysi, e ka kujtuar më anë të një postimi në rrjetin social Instagram.

Dr. Flori do të festonte sot 45-vjetorin e lindjes! (Vajza e tij dhe Landi

Landi ka publikuar një fotografi të Dr. Florit, dhe përkrah saj ka shkuar disa fjalë të ndjera. “Megjithëse e sigurisht që (Bota e zhurmshme) rrotullohet, asgjë nuk harrohet! Floran Kondi - Dr. Flori. Qofsh në paqe! ????️????️ 28 shkurt 1979 #DrFlori #45”, ka shkuar ai, teksa të shumta kanë qenë komentet pë artistin e ndjerë. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Roland Hysi (@landifornia)

Ndërkohë vajza e tij Kaltrina e ka kujtuar me dy foto të veçanta të atin, teksa përkrah postimit ka shkruar datën 28 shoqëruar me një emoji me zemër.

Dr. Flori do të festonte sot 45-vjetorin e lindjes! (Vajza e tij dhe Landi

Dr. Flori mbetet një nga artistët më të mirë shqiptarë, këngët e të cilit ende sot pëlqehen nga të gjithë e dëgjohen me shumë dashuri.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF