12.5 C
Tirana
E diel, 26 Mars, 2023
spot_img
spot_img
spot_img

Celebritete

Stil

Beauty

Nis muaji i shenjtë i Ramazanit, besimtarët myslimanë nisën agjërimin!

Besimtarët myslimanë nisën muajin e Ramazanit, simbolin e sakrificës, muaji më i shenjtë i kalendarit islamik. Lindja e dielli i gjeti duke agjëruar rreth...

Fashion

“Vdekja e ëndrrës sime”, Gisele Bundchen flet për herë të parë për divorcin pas 13 vitesh martese!

“Vdekja e ëndrrës sime”, kështu e ka përshkruar Gisele Bundchen divorcin e saj nga lojtari i NFL Tom Brady. Supermodelja braziliane dhe ylli i...
spot_img

Më të klikuarat

Stil Jetese

Horoskopi ditor, e diel 26 mars 2023

Dashi Sot Hëna dhe Marsi do iu japin shumë alternativa që ju t’ia dilni mbanë kudo. Do jeni shumë të frymëzuar dhe të bindur në...

Receta me perla të kuqe; ostrike me fruta dhe perime!

Shega, një fruti kaq të rrallë, por i shëndetshëm, të cilin përveç vetive kuruese, si një anti-oksidant, mund ta përdorni dhe në shumë receta...

Horoskopi ditor, e shtunë 25 mars 2023

Dashi Përfitoni nga influenca pozitive e Merkurit për ta përmirësuar marrëdhënien ne çift sot. Tregohuni sa me te sinqerte me partnerin. Beqaret do bënin mire...

Receta

Receta me perla të kuqe; ostrike me fruta dhe perime!

Shega, një fruti kaq të rrallë, por i shëndetshëm, të cilin përveç vetive kuruese, si një anti-oksidant, mund ta përdorni dhe në shumë receta...

Recetë/ Detoksi i pranverës për pastrimin e toksinave

Pastroni organizmin me sallata dhe pjata të tjera me bazë prodhimet tipike të stinës, nga luleradhiqet deri te barishtet e sapoçelura, bizelet apo patatet...

Recetë/Sallatë e kuqe me djathë dhie

Sallatë e kuqe me djathë dhiePërbërësit: 2 rrepa, lakër e kuqe, vaj ulliri, verë e kuqe, 1 lugë mustardë, 250 g djathë dhie, 2...

Të gjitha

Horoskopi

easy dinner ideas