Tuna përkrah Dafinën?

Të gjithë e mbajmë mend hitin “Vibe”, bashkëpunimin e suksesshëm mes Tunës, Dafina Zeqirit dhe reperit  2po2. Por, që nga ky bashkëpunim artistet i ndërprenë marrëdhëniet mes tyre për shkak të një mashkulli: Ledrit! Dafina ka qenë në një lidhje të gjatë dashurie me këtë reper, i cili është njëkohësisht një ish- i Tunës.

Kanë kaluar shumë vite dhe tashmë vajzat kanë lënë gjithçka pas! Vetë Tuna pak minuta më parë ka ndarë në Instastory një foto në të cilën prezanton këngën e fundit të Dafinës me titull “Told ya”. Nuk dihet nëse dy artistet kanë rifituar miqësinë e mëparshme, ama mund të themi se ky është një gjest mjaft pozitiv që përkrahin projektet muzikore të njëra-tjetrës! Bravo Tunës për gjestin!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *