Rita Ora shkëlqen me fustanin e Versace në Versace Fashion Show

Ajo nuk druhet të eksperimentojë me veshjet dhe të tregojë trupin herë pas here, por këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora kishte shkuar pak më tej pritshmërive teksa mbërriti në Versace fashion show si pjesë e Paris Fashion Week Haute Couture këtë të diel.

25-vjeçarja kishte zgjedhur të vishte një fustan të Versace me ngjyrë portokalli, mjaft ekstravagant që lidhej përmes disa litarëve. Duke treguar disa nga tatuazhet e shumë, veç të tjerash, këngëtarja kishte vendosur të mos vishte të brendshme me këtë rast.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article