KreuCelebrity

Kaq e patën: mbyllen dy programe në Tv Klan!

Duket se nuk ishte më shumë se një sezon jetëgjatësia e dy programeve në Tv Klan.

Sipas “news.31” në sezonin e ri nuk do të ketë rinovim kontrate për emisionin “Ditë për ditë” moderuar nga Alba Çoba, Albi Isakaj, Liesa Haxhiasllani, Joel Çela si dhe programi i gatimit “Sdida e gatimit” moderuar nga shefat e kuzhinës Alfio Rrotani dhe Indrit Çela.


Sezoni i ri pritet të nisë në shtator ndaj pritet të shohim se cilat do të jenë programet apo transmetimet që do të zëvendësojnë oraret e “Ditë për ditë” dhe “Sfida e Gatimit”.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF