Edhe këtë, s`e kishim parë! Rita Ora bën vetullat e kuqe flakë!!!

Rita Ora e tërheq vazhdimisht vëmendjen e mediave vendase e të huaja me pamjen e saj. Këngëtarja e njohur shqiptare e ka treguar se i pëlqen të eksperimentojë, dhe kombinimet e saj, ndonëse ndonjëherë vërtet mjaft të guximshme, kanë gjetur përherë vend në shtypin rozë.

 

View this post on Instagram

 

💥Studio to quick shoot back to studio 💥 #sameroom #mindblownlol

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

>

Këtë radhë megjithatë Rita nuk diskutohet për veshjen, apo për ngjyrën e flokëve, por atë të ..vetullave!! Këngëtarja është shfaqur me një look mjaft të cuditshëm, që i ka bërë konfuzë ndjekësit e saj, të cilët nuk arrijnë ta kuptojnë nëse kjo pamje i detyrohet ndonjë videoklipi, eshte pasoje e  Halloween-it apo behet fjale per nje trend te ri! Ajo shihet në foto me vetullat të kuqe flakë, dhe shumë e kanë pëlqyer në fakt!

 

View this post on Instagram

 

Day done 👩‍🎤

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Previous ArticleNext Article